Processing with:
3M Schaumpad für Nass-Schleifmittel
12,95 € *
Mirka Hand Pad for Wet Sanding
11,85 € *
Question about item
Other customers also bought:
CARPRO Masking Tape 15 mm x 40 m 1 piece
3,90 € *
0,10 € per 1 m
Meguiar's M205 Ultra Finishing Polish 3,78 litres
157,90 € *
41,77 € per 1 l
Meguiar's M34 Final Inspection waterless wash 3,78 litres
59,90 € *
15,85 € per 1 l
CARPRO Masking Tape 5 mm x 40 m 1 piece
2,90 € *
0,07 € per 1 m
Meguiar's Last Touch Spray Detailer 3,78 litres
49,90 € *
13,20 € per 1 l
Meguiar's D180 Detailer Leather Cleaner & Conditioner 3,78 litres
69,90 € *
18,49 € per 1 l
Meguiar's Glass Cleaner Concentrate silicone free 3,78 litres
51,90 € *
13,73 € per 1 l
Meguiar's Synthetic X-Press Spray Wax 3,78 litres
59,90 € *
15,85 € per 1 l
Menzerna Heavy Cut Compound HC400 250 ml
16,90 € *
67,60 € per 1 l
CARPRO Masking Tape 24 mm x 40 m 1 piece
4,90 € *
0,12 € per 1 m
Meguiar's All Purpose Cleaner - Liquid Concentrate 3,78 litres
34,90 € *
9,23 € per 1 l
Meguiar's Soft Foam Applicator Pad 1 piece
only
1,86 € *









