Fits with:
FLEX Drive adapter for PXE 80
from
20,35 € *
Question about item
Other customers also bought:
APS X-ORG HFA10-2 - double holder for Flex battery 10,8V
only
8,05 € *
GYEON Q²M Compound+ REDEFINED 1,0 Liter
64,00 € *
533,32 € per 1 l
GYEON Q²M WetCoat 500 ml
17,00 € *
34,00 € per 1 l
GYEON Q²M Bathe+ 500 ml
25,00 € *
50,00 € per 1 l
GYEON Q²M Prep degreaser 4,0 Liter
80,00 € *
20,00 € per 1 l
3M Finesse-it Trizact Schleifblüte 466LA P3000 10 Stück
13,85 € *
1,38 € per 1 piece/s
3M Finesse-it Schleifblüten 401Q P2000 10 Blüten
7,85 € *
0,79 € per 1 piece/s
3M Scotch High Performance Masking Tape 3434 24 mm x 50 m 36 pieces
only
168,60 € *
0,09 € per 1 m
ProfiPolish polishing pad DA medium yellow 95 x 75 x 25 mm - 2 pcs
13,80 € *
6,90 € per 1 piece/s
Menzerna Medium Cut MC2200 1,0 Liter
40,90 € *
40,90 € per 1 l









