Spare parts:
Tornador Steel Nozzle white
17,85 € *
Tornador Nozzle with bristles
17,30 € *
Tornador Nozzle white
1.285,00 € *
Tornador weighted tube assy
18,90 € *
Tornador inner tube
9,45 € *
Tornador Hose with ball
14,95 € *
Question about item
Other customers also bought:
Meguiar's Standard Sprayer white
only
3,31 € *
Meguiar's M105 Ultra-Cut Compound 3,78 litres SALE
118,50 € *
31,35 € per 1 l
Tornador SHINE Detailing clay - blue mild 200 g
19,90 € *
99,50 € per 1 kg
Meguiar's Hyper Dressing Concentrate 3,78 litres
only
121,62 € *
32,17 € per 1 l
Meguiar's Soft Buff Rotary Foam Cutting Pad Ø 178 mm
only
22,25 € *
Meguiar's M205 Ultra Finishing Polish 3,78 litres
only
102,64 € *
27,15 € per 1 l
Meguiar's Glass Cleaner Concentrate silicone free 3,78 litres
only
33,74 € *
8,92 € per 1 l
Meguiar's Detailer Flasche Glass Cleaner
only
4,56 € *
Meguiar's Synthetic X-Press Spray Wax 3,78 litres
only
38,94 € *
10,30 € per 1 l
Meguiar's Detailer Flasche Hyper Dressing
only
4,56 € *
Meguiar's Detailer bottle Last Touch
only
4,56 € *
Meguiar's All Purpose Cleaner - Liquid Concentrate 3,78 litres
only
22,69 € *
6,00 € per 1 l
Meguiar's Dispenser Bottle 473 ml
only
3,31 € *
Meguiar's Detailer Flasche All Purpose Cleaner
only
4,56 € *









