Skip to consent manager Skip to main content Skip to search Skip to category navigation Skip to footer
ORDERS PLACED BEFORE 14:00 WE SHIP ON THE SAME WORKING DAY
GYEON POS Display 3

595,00 €
incl. 19% VAT , Free shipping
Item out of stock

Illuminated Gyeon display - WITHOUT CONTENT

High-quality display made of metal, painted with black satin finish. Illuminated side panels and top theme image. The display already contains 5 different picture themes for exchange.

Dimensions: 210x90cm. 45cm depth.

Manufacturer information: Name: Gyeon Deutschland GmbH
Street name: Vietorstraße 87
Postal code, City: 51103 , Köln
Country: Deutschland
State: Nordrhein-Westfalen
Responsible person: Name: carparts GmbH
Street name: Vietorstr. 87
Postal code, City: 51103 , Köln
Country: Deutschland
State: Nordrhein-Westfalen
E-Mail: info@carparts-koeln.de

Other customers also bought:

Available - pickup ready
Available - pickup ready
GYEON Q²M ClayLube REDEFINED 500 ml
15,00 € *
30,00 € per 1 l
Available - pickup ready
Available - pickup ready
Available - pickup ready
GYEON Q²M Bathe 1,0 Liter
30,00 € *
30,00 € per 1 l
Available - pickup ready
GYEON Q² Tire Coating 500 ml
26,00 € *
52,00 € per 1 l
Available - pickup ready
GYEON Q²M Foam 4,0 Liter
56,00 € *
14,00 € per 1 l
Already reordered
GYEON Q²M Tar REDEFINED 500 ml
22,00 € *
44,01 € per 1 l
Already reordered
GYEON Q²M Bathe+ 1,0 Liter
43,99 € *
43,99 € per 1 l
Already reordered
GYEON Q²M Prep degreaser 500 ml
16,00 € *
32,00 € per 1 l
Already reordered
GYEON Q²M Iron REDEFINED 1,0 Liter
32,00 € *
32,00 € per 1 l
Already reordered
GYEON Q²M Iron REDEFINED 500 ml
18,00 € *
36,01 € per 1 l
Already reordered

Reviews:

Be the first to rate this! Your review helps us and others!

We want to ensure that you are fully satisfied with our high-quality car care products. After you've tested them, we look forward to hearing your opinion. Support others in their purchasing decision by leaving the first review for this item. We are eager to hear your feedback!:

Loading ...