Fits with:
ProfiPolish All Purpose Towel soft 2-face 40 cm x 40 cm 350 g/m² 10pc
39,00 € *
3,90 € per 1 piece/s
Question about item
Other customers also bought:
CARPRO PERL applicator black - SALE
2,90 € *
CARPRO Inside - dedicated leather & car interior cleaner Cleaner - Concentrate 50 ml - SALE
1,45 € *
29,00 € per 1 l
Meguiar's Natural Shine Vinyl- and plastic protectant 473 ml
only
14,89 € *
31,68 € per 1 l
Meguiar's Water Magnet Drying Towel 70 cm x 50 cm
only
19,88 € *
Meguiar's Quik Interior Detailer Cleaner 473 ml
only
14,06 € *
29,92 € per 1 l
P&S Xpress Interior Cleaner 473 ml
12,90 € *
27,27 € per 1 l
CARPRO InnerQD Interieur Detailer 50 ml - SALE
1,25 € *
25,00 € per 1 l
CARPRO Descale 50 ml - SALE
2,85 € *
57,00 € per 1 l
CARPRO TarX Powerfull Tar & Adhesives Remover 50 ml - SALE
5,00 € *
100,00 € per 1 l
CARPRO Eraser Intensive oil & polish cleaner 500 ml - SALE
9,85 € *
19,70 € per 1 l
Meguiar's Ultimate Wash & Wax 473 ml
only
15,73 € *
33,46 € per 1 l
CARPRO PERL Coating 500 ml - SALE
11,85 € *
23,70 € per 1 l









