Fits with:
ProfiPolish Basic polishing-towel 10 pcs
15,90 € *
1,59 € per 1 piece/s
Question about item
Other customers also bought:
CARPRO ClearCut Compound 250 ml - SALE
12,95 € *
51,80 € per 1 l
CARPRO Reflect Super Fine Polish 250 ml - SALE
9,85 € *
39,40 € per 1 l
CARPRO Gloss Pad Ø 125 mm - SALE
9,95 € *
CARPRO Eraser Intensive oil & polish cleaner 500 ml - SALE
9,85 € *
19,70 € per 1 l
CARPRO ClearCut Compound 1,0 Liter - SALE
48,95 € *
48,95 € per 1 l
CARPRO PERL applicator black - SALE
2,90 € *
CARPRO Fixer Polishing Compound - All in One 250 ml
9,95 € *
39,80 € per 1 l
Koch Chemie Green Star Universal cleaner 1,0 Liter
10,35 € *
10,35 € per 1 l
CARPRO EliXir Quick Detailer 500 ml - SALE
11,90 € *
23,80 € per 1 l
CARPRO Reset Intensive Car Shampoo 500 ml - SALE
6,25 € *
12,50 € per 1 l
CARPRO PERL Coating 500 ml - SALE
11,85 € *
23,70 € per 1 l









