Fits with:
ProfiPolish Wash Box Brush Cover
10,85 € *
Telescopic rod Fibreglass 300 cm
41,65 € *
Question about item
Send an email as soon as it's available
Other customers also bought:
Meguiar's M205 Ultra Finishing Polish 3,78 litres
157,90 € *
41,77 € per 1 l
Meguiar's M34 Final Inspection waterless wash 3,78 litres
59,90 € *
15,85 € per 1 l
Meguiar's M101 Foam-Cut Compound 3,78 litres
228,69 € *
60,50 € per 1 l
CARPRO Sprayer
2,95 € *
Meguiar's Hair & Fibre Removal Brush
only
14,06 € *
Meguiar's Dispenser Bottle 473 ml
5,09 € *
GYEON Wash Bucket Sticker Set of 3
3,86 € *
1,29 € per 1 piece/s









