Fits with:
FLEX Backing plate cushioned Ø 35 - 150 mm / M14 - M 14
from
11,42 € *
Koch Chemie Micro Cut & Finish P3.01
from
17,21 € *
68,82 € per 1 l
ProfiPolish All Purpose Towel soft 2-face 40 cm x 40 cm 350 g/m² 10pc
39,00 € *
3,90 € per 1 piece/s
RUPES BigFoot LHR15 Mark III DA Polisher Single Machine
only
526,93 € *
ZviZZer Pad Cleaner 750 ml
32,89 € *
43,85 € per 1 l
Menzerna Heavy Cut Compound HC400
from
16,90 € *
67,60 € per 1 l
Question about item
Send an email as soon as it's available
Other customers also bought:
ProfiPolish Green Wool Medium Cutting Pad Ø 150 mm - 2 pieces
12,80 € *
6,40 € per 1 pcs.
Koch Chemie Heavy Cut H9.02 silicone free 250 ml
19,52 € *
78,07 € per 1 l
CARPRO Masking Tape 45 mm x 40 m 1 piece
6,90 € *
0,17 € per 1 m
Menzerna Medium Cut MC2500 1,0 Liter
41,90 € *
41,90 € per 1 l
ProfiPolish cutting pad DA orange 95 x 75 x 25 mm - 2 pcs
13,80 € *
6,90 € per 1 piece/s
HPX Fine Line Masking Tape 4400 - orange 38 mm x 50 m
8,50 € *
0,17 € per 1 m
Menzerna Cut Force Pro One-Step Polish
68,90 € *
68,90 € per 1 l
RUPES BigFoot Backing Plate Ø 75 mm for LHR75E
only
30,10 € *
ProfiPolish polishing pad DA medium yellow 95 x 75 x 25 mm - 2 pcs
13,80 € *
6,90 € per 1 piece/s
Reviews: (1)
5/5
Reviews marked as "Verified purchase" were written by customers who verifiably purchased the item from this online shop.









